Úvod

Vítejte na stránkách restaurace Fresco Vento a Black pizza

Naše restaurace se vyznačuje především nabídkou čerstvých surovin, máme svoji výrobu domácích těstovin, které se zpracovávají každý den na speciálním stroji. Taktéž denně vyrábíme vlastní čerstvé pečivo. Samozřejmostí jsou domácí polévky a předkrmy. Každý týden od pondělí do pátku pro Vás připravujeme zajímavé polední menu s polévkou a pečivem, které se každý týden obměňuje. V naší peci na dřevo pečeme čerstvou pizzu z kvalitní mouky připravujeme naše těsto, kdy výsledkem je famózní domácí pizza pro Vás. Denně pro Vás připravujeme čerstvé saláty a dezerty. Všechny dezerty, které Vám nabízíme jsou domácí z naší cukrářské výroby, včetně naší báječné tiramisu tvořené z italských ingrediencí. V neposlední řadě myslíme na nejmenší a nabízíme pro ně dětské menu.

Vám, naším milým zákazníkům se snažíme servírovat vše na profesionální úrovni, vždy čerstvé tak, aby jste od nás odcházeli maximálně spokojeni a pochutnali jste si na naší kuchyni připravovanou s láskou a laskavostí pro Vás.

Meníčka.cz - nejlepší adresa před obědem

Naši partneři

Pilsner Urguell
Pilsner Urguell
Pilsner Urguell
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin